Rubriky:

NHL

Tragédie v NHL! Kapitánovi Ottawy zemřel necelé tři měsíce před porodem syn

21. března 2018 11:10 - Ottawa/Praha

V listopadu přes sociální sítě veřejně oznámili, že očekávají narození prvního potomka, v úterý však sedmadvacetiletého švédského kapitána hokejistů Ottawy Erika Karlssona s jeho manželkou Melindou zasáhla tragédie. Syn jim necelé tři měsíce před termínem porodu zemřel.

 

Ross D. Franklin, ČTK/AP

„Nedokážu si představit, co nyní prožívají. Takové situace vás nutí přemýšlet o životě, dávají mu zcela jinou perspektivu. Je důležité, aby teď byli s Melindou spolu. Erik je velkou součástí našeho týmu a on i jeho manželka důležitou součástí tohoto města. Jsme jako rodina a hluboce nás to zasáhlo," cituje sportsnet.ca obránce Ottawy Marka Borowieckého.

 

Just me and my little family.:) #dadhat

Příspěvek sdílený Erik Karlsson (@erikkarlsson65),Úno 19, 2018 v 11:09 PST

Dvojnásobný vítěz Norrisovy trofeje pro nejlepšího obránce NHL pochopitelně v úterý chyběl v sestavě Senátorů v domácím utkání s Floridou, které Panteři vyhráli 7:2.

„Myšlenky a modlitby naší organizace i celého města směřují k Erikovi a Melindě," uvedli zástupci Senators v prohlášení na svých oficiálních stránkách.

„Všichni jsme zdrcení, je to hrozné. Jako tým si procházíme těžkou sezónou, ale tohle je osobní a tvrdá rána. Soucítím s nimi. Erik dostane tolik času, kolik jen potřebuje. Až se mezi nás vrátí, uděláme všechno pro to, abychom ho co nejvíce podpořili," uvedl kouč Ottawy Guy Boucher.

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: NHL

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..