Živě

Nevídané! Trenér Znojma volal supervizorovi během zápasu přímo ze střídačky, chtěl si stěžovat na rozhodčí

19. března 2019 12:18 - Praha

Třetí čtvrtfinále série mezi Vídní Capitals a znojemskými Orly v rámci rakouské EBEL ovládl celek z Vídně 5:2 a v sérii celkově vede 2:1 na zápasy. Zápas ale fanoušky zaujal situací, která se stala na střídačce znojemských Orlů.

 

Twitter

Ačkoli Znojmo vstřelilo úvodní gól, Capitals se podařilo celý zápas otočit. Některé verdikty sudích týkající se vyloučení se ale Orlům příliš nezdály. Trenér Znojma Miroslav Fryčer pak dokonce přímo během zápasu ze střídačky telefonoval supervizorovi zápasu.

„Už jsem v kariéře viděl hodně, ale nikdy jsem ještě neviděl na střídačce trenéra s mobilem v ruce," citoval trenéra Vídně Davea Camerona server hokejportal.cz. Trenéra Orlů zachytily s telefonem u ucha i kamery rakouské Sky Sports.

„Před utkáním za mnou přišel do kabiny supervizor, který je Kanaďan a řekl mi, že kdyby se mi cokoliv nelíbilo, můžu se hned ozvat," popisoval situaci pro zmíněný server sám Fryčer.

A nabídku supervizora vzal Fryčer doslovně. „A když se mi teda něco nelíbilo, tak jsem mu volal přímo ze střídačky a on mi ten telefon prostě nezvedal, přitom byl přítomen přímo na zimáku, takže nevím, k čemu to je a příště ho pošlu do háje," rozčiloval se kouč Orlů.

Další, čtvrtý duel mezi Orly a Capitals je na programu už v úterý v 18:30 ve Znojmě.

bak, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.