Živě

Bizarní vyvrcholení bitky! Hokejista vůbec neměl tušení, co právě spáchal

9. dubna 2019 15:54 - Québec/Praha

Oba jsou vyhlášenými rváči, vždyť třicetiletý Hubert Poulin v aktuálním ročníku nižší profesionální zámořské hokejové soutěže LNAH nasbíral ve 36 duelech už 186 trestných minut a o rok starší David Lacroix si v 26 zápasech odseděl 150 minut. Proto ani nepřekvapilo, když se do sebe při utkání Saint-Georges-de-Beauce COOL-FM a Sorel-Tracy Éperviers pustili pěstmi. Jejich bitka ale přinesla hodně netradiční a kuriózní závěr...

Šarvátka přitom trvala jen nějakých sedm vteřin. Lacroix si svého protivníka chytil za dres a několika přesnými údery ho poslal k ledu. Následně pak triumfálními gesty vyzýval domácí publikum k aplausu.

To Poulin se ocitl s dresem přetaženým přes hlavu na kolenou a vůbec neměl tušení, že bitka už je u konce. Právě naopak. Takže dál chtěl rozdávat údery pěstmi, jenže kvůli chrániči ramen, který měl přes obličej, vůbec neviděl, že už se nepere se soupeřem, nýbrž s čárovým rozhodčím, který do potyčky v jejím konci zasáhl.

Nebohého arbitra tvrdým zásahem pěstí do obličeje knokautoval. A nic mu nebylo platné, že šlo nejspíš o nedorozumění. Po osobním trestu na deset minut a rovněž do konce utkání pro něj zápas předčasně skončil.

škv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.