Rubriky:

Ostatní

Hokejový brankář Mrázek si nechává vykat. Je z něho trenér

19. července 2019 19:28 - Brno

Na jinou roli si teď zvyká gólman Caroliny Petr Mrázek. Na led nevyjíždí jako hráč, ale jako trenér. Na kempu pro mladé hokejové brankáře. V Brně předává zkušenosti svým jednadvaceti možným budoucím nástupcům. Aby měl u nich větší autoritu, tak mu vykají. „S ostatními trenéry jsem se bavil, jestli to neuděláme tak, že si bude moct tykat, ale nechtěli,“ vysvětluje Mrázek. Jaký je jako trenér? Co o něm prozradili malí účastníci Goalie Campu? Dozvíte se v našem videu.

Sport.cz

Petr Mrázek si letošní léto může užívat v klidu. Na začátku července podepsal s Carolinou novou dvouletou smlouvu na 6,25 milionů dolarů. „Je to léto jako každé jiné. Ať se smlouvou nebo bez smlouvy. Teď podstupuji každodenní dril v posilovně, " popisuje svůj program sedmadvacetiletý brankář.

Zároveň ovšem přiznává. Posilovnu občas vystřídají i odpočinkovější akce. „Někdy zajdu na golf s Ondrou Pavelcem nebo Jirkou Hudlerem. A na víkend určitě ještě někam pojedeme po Evropě nebo se podívat na fotbal do Anglie," popisuje Mrázek, jak vypadá léto v jeho podání.

jab, Sport.cz

Časová osa: Ostatní