Litvínov na turnaji v Německu těsně prohrál

Hokejisté Litvínova podlehli na Müller's Fanshop-Cup v Drážďanech Krefeldu 4:5 a budou hrát v neděli o třetí místo s poraženým z večerního duelu mezi domácími Eislöwen a Landshutem. O vítězství účastníka nejvyšší německé rozhodl v 55. minutě americký útočník Chad Costello, který dovršil hattrick.

Hokejový talent Myšák pokračuje v Litvínově a má slušně nabito

Litvínov se dostal už v úvodní minutě do vedení díky Františku Lukešovi, ale v páté minutě vyrovnal Kai Hospelt a na začátku druhé části načal své střelecké představení Costello. Před polovinou utkání zase otočili stav v početních výhodách Adam Jánošík s Janem Myšákem.

Na vyrovnání Vinnyho Saponariho z konce prostřední části odpověděl v polovině závěrečného dějství Myšák, ale rozhodující obrat zařídil Costello. V 52. minutě využil přesilovku a potom vstřelil i vítězný gól.

Přípravný hokejový zápas - Müller’s Fanshop-Cup v Drážďanech:
HC Verva Litvínov - Krefeld Pinguine 4:5 (1:1, 2:2, 1:2)
Branky: 29. a 50. Myšák, 1. F. Lukeš, 28. Jánošík - 23., 52. a 55. Costello, 5. Hospelt, 36. Saponari.