Ostatní

Česko má první medaile na ZOH mládeže z hokeje tři na tři

15. ledna 2020 18:53 - Lausanne

Čeští sportovci získali na zimních olympijských hrách mládeže v Lausanne první medaile v hokeji tři na tři, kde soutěžily mezinárodní týmy. Součástí vítězných mužstev byli brankář Štěpán Maleček a Zuzana Trnková, z bronzu se mohl radovat Matyáš Šapovaliv. Hokej se třemi hráči v poli se hraje na šířku v jedné třetině plochy klasického hřiště.

Pancer Václav, ČTK

Blízko medaile byli Češi na závěr biatlonových soutěží ve smíšené štafetě, níž skončila na čtvrtém místě čtveřice Gabriela Masaříková, Zuzana Doležalová, Luděk Abrahám a Jakub Kudrnáč.

Olympijské hry pro sportovce ve věku 15 až 18 let trvají do příští středy.

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní

MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.