Rubriky:

Ostatní

Legendární Roenick už se kvůli nevhodným komentářům do NBC nevrátí

14. února 2020 18:11

Bývalý americký hokejový útočník Jeremy Roenick už kvůli nevhodným komentářům na adresu svých kolegů nebude dělat analytika na televizní stanici NBC Sports. Střelec více než 500 gólů v NHL, s nímž NBC v prosinci přerušila spolupráci na neurčitou dobu, to oznámil na twitteru.

 

Twitter

"Jsem velmi zklamaný a naštvaný, že už se do NBC nevrátím. Ale i když jsem zklamaný, jsem zároveň vděčný za to, že jsem dostal šanci podělit se o svou lásku k hokeji a o své znalosti s miliony lidí," řekl ve videu padesátiletý Roenick s tím, že doufá, že se na obrazovku v budoucnu vrátí.

Možnost sexu ve třech? Legenda NHL v pořádném průšvihu!

Společnost NBC koncem minulého roku suspendovala bývalého hráče Chicaga, Phoenixu, Philadelphie, San Jose a Los Angeles kvůli tomu, že měl v jednom rozhovoru sexuální narážky na kolegy Kathryn Tappenovou a Patricka Sharpa.

O Tappenové řekl, že by si ji dovedl představit ve trojce s manželkou. Sharpa by prý zase hned neodmítl, kdyby s ním bývalý hokejista chtěl něco mít.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.