Kladno zkusí virtuálně vyprodat stadion a pomoci při pandemii

10. dubna 2020 12:20 - Kladno

Hokejový klub Rytíři Kladno se pokusí virtuálně vyprodat stadion a pomoci lidem v první linii v boji s pandemií koronaviru. Klub hrajícího majitele Jaromíra Jágra, který po roce v extralize sestoupil do první ligy, zahájil snahu imaginárně zaplnit ČEZ Stadion pro 5200 diváků v pátek.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Fanoušci si budou moci vybrat z pěti možností. Koupí vstupenky mohou pomoci buď pečovatelským domům pro seniory, integrovanému záchrannému systému Kladno, prodavačům ve spřátelené obchodní síti Kaufland (pobočka Kladno), řidičům ČSAD Kladno či zaměstnancům České pošty, kteří v Kladně pracují," uvedl na klubovém webu tiskový mluvčí Rytířů Lukáš Jůdl.

Vstupenky k sezení se prodávají za 150 korun a ke stání za 100 korun. K dispozici je i 50 míst VIP za 1000 korun. Prodej skončí v pátek 17. dubna. Fanoušci mohou vyhrát ceny včetně Jágrova podepsaného dresu.

Hokejové postupy v Česku? Už jsou jasné, předčasný konec je nezhatil

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Patička stránky: