Šílenec s maskou! Brankářovo řádění nemá obdoby, nebezpečný byl i svým spoluhráčům

21. ledna 2021 10:12 - Nur-Sultan/Praha

Jako smyslů zbavený se v úterním zápase nejvyšší kazachstánské hokejové ligy proti týmu Kulager z Petropavlovsku choval gólman Nomad Nur-Sultanu Vladimir Kramar. Sedmadvacetiletý rodák z ruského Omsku reprezentující Kazachstán za svůj šílený výstup obdržel od rozhodčích trest do konce utkání za nesportovní chování.

 

https://www.hcbarys.kz/

Kramar ve 27. minutě inkasoval gól, kterým hosté vyrovnali na 1:1, což ho pořádně dopálilo. Dokonce natolik, že do hloučku radujících se hráčů vzteky hodil hokejku.

Od sudích následoval trest do konce utkání, což brankáře, jenž má na svém kontě i jeden start v Kontinentální lize za Barys, vytočilo ještě víc.

Holí totiž mrštil ještě jednou a jen o centimetry nezasáhl svého kolegu, který se zrovna chystal mezi tři tyče místo něj. Na střídačku pak Kramar zahodil vyrážečku i lapačku a jako finální tečku vyndal ze stojanu náhradní hokejku, kterou rozmlátil na pahýl.

Dá se očekávat, že dodatečný trest od disciplinární komise jej nemine... Jeho celek nakonec zvítězil 3:2.

škv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Patička stránky: