Živě

Mrázek vychytal podruhé v sezóně v AHL čisté konto

24. února 2014 09:43 - Grand Rapids

Český hokejový brankář Petr Mrázek vychytal podruhé v sezóně v nižší AHL čisté konto, 29 úspěšnými zákroky přispěl k vítězství Grand Rapids v nedělním utkání nad Milwaukee 1:0 po samostatných nájezdech. Předtím udržel Mrázek nulu v AHL 20. listopadu také proti Milwaukee.

 

Jan Handrejch, Právo

Čisté si připsal Mrázek v tomto ročníku už také v NHL v dresu Detroitu, na začátku listopadu pomohl Red Wings 16 úspěšnými zákroky k výhře 5:0 na ledě Edmontonu. V NHL zatím odchytal bronzový medailista z mistrovství světa ve Stockholmu a Helsinkách z roku 2012 v součtu s minulou sezonou devět utkání.

Mějte informace ze sportu vždy po ruce! Stáhněte si do telefonu aplikaci Sport.cz na Google Play a AppStore.

Mezi brankáři AHL se Mrázek dělí s úspěšností zákroků 92,3 procenta o čtvrté místo a s průměrem 2,21 obdržené branky na zápas je pátý.

ČTK

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.