Hokejisté nastoupí proti Rusku v brance s Jakubem Kovářem

5. května 2019 12:11

V brance s Jakubem Kovářem nastoupí čeští hokejisté v dnešním závěrečném utkání na Carlson Hockey Games v Brně proti Rusku (18:00). Mezi hráči, kteří zůstanou v generálce na mistrovství světa mimo sestavu, jsou i kapitán Jakub Voráček a další posily z NHL Radko Gudas a Filip Hronek.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Nenastoupí ani útočník Jakub Vrána z Washingtonu, který po drobném zranění z klubu s týmem od pátku trénuje. Kouč Miloš Říha podle svých plánů nasadí loňského vítěze Stanleyova poháru do hry až na MS na Slovensku, do kterého Češi vstoupí v pátek v Bratislavě duelem proti Švédsku.

Předpokládaná sestava ČR
Jakub Kovář - Zámorský, Jeřábek, Rutta, Kolář, Kundrátek, Krejčík, D. Sklenička, D. Musil - T. Zohorna, Simon, Frolík - Jaškin, Chytil, Palát - H. Zohorna, Jan Kovář, Zaťovič - Řepík, R. Hanzl, D. Kubalík - (Fořt).
ČTK

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.