Rubriky:

Reprezentace

Uhra nahradí na srazu kandidátů hokejové reprezentace Procházka

26. července 2016 11:47 - Praha

Místo útočníka Dominika Uhra pozvali trenéři na sraz mladých kandidátů hokejové reprezentace do Rokycan jeho spoluhráče z ofenzivy pražské Sparty Martina Procházku. Uher, jenž má na kontě i dva zápasy v NHL za Pittsburgh a vrátil se do Česka po sedmi letech, není stoprocentně fit.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Přípravného kempu se zúčastní čtyři brankáři, osm zadáků a 13 útočníků. S výjimkou teprve šestnáctiletého jihlavského brankáře Jakuba Škarka jde vesměs o hráče ročníků 1992 až 1996. Dres seniorské reprezentace v utkání z nich dosud oblékli pouze brankář Matěj Machovský, obránce Marek Hrbas a útočník Dominik Kubalík.

Realizační tým v čele s novým hlavním koučem Josefem Jandačem, asistenty Jiřím Kalousem a Jaroslavem Špačkem, trenérem brankářů Petrem Jarošem, videokoučem Denisem Havlem a kondičním trenérem Michalem Hamršmídem nachystal pro mladé adepty reprezentace čtyři tréninky, z nichž první je na programu ve středu.

ČTK

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.