Švédské hokejové hry on-line: Švédsko - Česko

26. dubna 2006 18:00 - PRAHA/STOCKHOLM

Podaří se českým hokejistřům ve středu zlomit nepřiznivou bilanci se Švédskem, s nímž v letošní sezóně už čtyřikrát prohráli? Sledujte od 19 hodin on-line reportáž z prvního vystoupení svěřenců na Švédských hokejových hrách, které uzavírají letišní Euro Hockey Tour.

Vzhledem k blížícímu se mistrovství světa a posunuté termínové listině mohou v hale Globe startovat i hráči z NHL a oba trenéři toho využili.

On-line reportáž z utkání Švédsko - Česko sledujte zde.

V českém týmu se tak objeví i David Výborný, Patrik Štefan, Jaroslav Balaštík, Martin Škoula, Zbyněk Michálek a Lukáš Krajíček. V brance nastoupí Milan Hnilička.

Zlomí čeští hokejisté švédské prokletí?
Hlasujte v anketě na konci článku.

Zápas začne v 19 hodin, už od 17:30 se v úvodním utkání turnaje střetnou v Helsinkách Finsko a Rusko. Čeští reprezentanti jsou po předchozích třech soutěžích v tabulce Euro Hockey Tour poslední a mají jistotu, že v pondělí budou hrát ve Stockholmu o konečné třetí místo v seriálu.

ČTK, Sport.cz

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Patička stránky: