Tomáš Kaberle má zpoždění

29. dubna 2006 15:27 - PRAHA

Až během víkendu by se měl v České republice objevit obránce Toronta Tomáš Kaberle, který doplní českou reprezentaci na hokejovém MS v Lotyšsku. "Měl sice přiletět už v pátek, ale z rodinných důvodů se zdržel v zámoří," sdělil Právu manažer reprezentace Zbyněk Kusý.

"O žádné věci, která by ohrožovala účast Kaberleho na mistrovství, ale nevím. Ani to jeho zpoždění nic nemění na skutečnosti, že má již od soboty možnost trénovat individuálně na ledě ve Slaném spolu s hráči, kteří přijedou dřív domů z turnaje ve Stockholmu," dodal Kusý.

K národnímu mužstvu se T. Kaberle připojí 3. května, kdy je plánován v Praze trénink sestavy pro šampionát, protože již v úterý ráno má trenér Hadamczik v pražském hotelu Corinthia Towers oznámit nominaci do Rigy. Vzhledem k vývoji play-off v NHL v ní ale zřejmě zůstanou volná místa pro další zámořské posily.

kez, Právo

Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.

Patička stránky: