Rubriky:

Tipsport Cup

Jágr si ve Washingtonu zvykl a jinam nechce

22. května 2003 10:52 - PRAHA

Hokejový útočník Washingtonu Capitals Jaromír Jágr přiletěl ráno do vlasti. Ani druhá sezóna v metropoli Spojených států mu nevyšla podle předpokladů. Jeho tým vypadl již v prvním kole play-off s Tampou Bay a navíc se Caps nepodařilo arénu vyprodat. Jágrovo zklamání ještě umocnila nejistota ohledně jeho budoucnosti v klubu.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Zámoří totiž v poslední době žilo spekulacemi o výměně české hvězdy. "Nechci jinam. Konečně jsem si ve Washingtonu zvykl," řekl Jágr novinářům po příletu na ruzyňské letiště. I proto chystá změny v přípravě. Na trénink se podle svých slov vrhne hned. "Musím na sobě stále pracovat. Věřím, že mohu být nejlepším hokejistou světa," načrtl motivaci k inovacím v přípravě.

Jágrovy problémy
SOUD Pittsburghský byznysmen hrozí žalobou
VÝMĚNA? Frustrovaný Jágr možná zmizí z Washingtonu
SÁZENÍ "Byla to chyba"
DANĚ Dluhy jdou do miliónů

Jágr se vrátil i k problémům, které v uplynulé sezóně plnily zámořská i tuzemská média. Například sázení... "To už je vyřešeno. Je to za mnou, ale nebylo to nic příjemného," ošíval se útočník a raději se vyjádřil k bojům o hokejový grál - Stanleyův pohár. "Byl bych raději, kdyby trofej potěžkali ottawští Senátoři nebo Ďáblové z New Jersey," nepřál Anaheimu vítěznou tečku za jeho senzačním tažením play-off.

Martin Kézr, Novinky

Časová osa: Tipsport Cup

Filtr článků - Tipsport Cup


Podsekce:

       

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..