Rubriky:

Formule 1

Manor hlásí připravenost. Stáj formule 1 počítá v Malajsii s účastí

18. března 2015 16:18 - Londýn

Stáj formule 1 Manor Marussia počítá se startem v druhém závodu sezóny, ve Velké ceně Malajsie. Zatímco při premiéře v Austrálii znovuzrozený tým ještě na účast rezignoval, jeho šéf John Booth nyní oznámil, že od pátku 27. března v Sepangu se vozy zapojí do tréninkových jízd.

 

Brandon Malone, Reuters

"Budeme připraveni v pátek jet," řekl Booth britské stanici Sky Sports. Tým podle něj učinil v minulých dnech velký pokrok s přípravou vozů a v pondělí zamíří do Malajsie.

Před australskou Grand Prix nicméně Manor také přicestoval do dějiště, kvůli technickým problémům se ale jeho vozy na trati neobjevily.

Tým měl minimum času na přípravu na šampionát, protože byl až do poloviny února v nucené správě. Do té se v závěru minulé sezóny dostala finančně zdecimovaná stáj Marussia; po příchodu nového investora se tým přihlásil do šampionátu pod názvem Manor Marussia.

ČTK

Časová osa: Formule 1

Filtr článků - Formule 1


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.