Rubriky:

Motocykly

Podmol chystá další šílenost. Podívejte se na ni

27. září 2018 08:06 - Znosim

Loni předvedl na FMX Gladiator Games front flip (salto vpřed), letos chystá další nebezpečný kousek. Freestyle motokrosař Libor Podmol teď na zahradě za domem trénuje dvojsalto vzad. A nebude v tom tentokrát sám. Půjde o světový unikát. Double back flip skočí současně se svým bratrem Filipem. „Je to hrozná vejška, a o to větší rána na dopadu,“ říká o triku Libor Podmol. A dodává: „Víceméně jedu, pak přidám plnej v rampě, škubnu, co to dá a pak už jenom čekám.“

Sport.cz

Filip Podmol trénoval dvojité salto už loni, ale na Gladiator Games ho nakonec nepředvedl, protože si v průběhu akce zlomil nohu. Teď ho tedy bude skákat vedle svého bratra. „Musíme sledovat, co dělá ten druhý, stejně se rozjet a stejně zaškubnout," vysvětluje mladší z bratrů. A když vidí Libora při tréninku, věří v úspěch. „Jde mu to dobře."

Double back flip ukážou bratři Podmolové 3. listopadu v pražské O2 areně na FMX Gladiator Games.

jab, Sport.cz

Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly


Rallye Dakar 2021

Letošní již 43. ročník slavné Rallye Dakar začíná v Saudské Arábii 2. ledna a končí 15. ledna 2021. Na závodníky čeká dvanáct etap a více než 7600 kilometrů. Začátek i konec trasy je stanoven ve městě Džidda.