V úvodu endurového MS bodovali čtyři Češi, nejlepší byl Markvart

24. března 2019 20:45 - Dahlen

Čtveřice českých reprezentantů se prosadila na bodované pozice v úvodním závodu mistrovství světa v enduru v Německu. Nejúspěšnější z nich byl v Dahlenu Patrik Markvart, který byl v kategorii E1 dvakrát šestý a získal dvacet bodů.

 

archiv Zdeňka Gottvalda

Patnáct bodů za desáté a deváté místo získal v kategorii E2 Jiří Hádek, Adolf Živný byl mezi juniory dvakrát jedenáctý (10 bodů) a Robert Friedrich si připsal tři body za třináctou pozici v kategorii Youth.

Dva jezdci na úvod šampionátu získali v hlavních kategoriích maximální počet 40 bodů. Podařilo se to Britům Bradu Freemanovi (E1) a Stevu Holcombeovi (E3).

Seriál MS pokračuje druhým dílem první květnový víkend v Portugalsku. Šestý podnik se uskuteční v polovině září v Uhlířských Janovicích nedaleko Kutné Hory.

ČTK

Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.