Živě

Lecuona měl pozitivní test, závod MotoGP ve Valencii nepojede

14. listopadu 2020 11:28 - Valencie

Koronavirus připravil španělského jezdce Ikera Lecuonu o další Velkou cenu třídy MotoGP. Ve Valencii chyběl už před týdnem, kdy musel zůstat doma v Andoře v karanténě kvůli nakaženému bratrovi, po příjezdu na okruh měl dnes sám pozitivní test na covid-19.

 

twitter@LecuonaIker, Twitter

Podle týmu KTM Tech3 nemá dvacetiletý Lecuona žádné příznaky choroby. "Iker měl (v předchozích dnech) tři negativní testy, ale ten z dnešního rána byl pozitivní. Závodit tudíž nemůže," uvedl v tiskové zprávě manažer Herve Poncharal.

Lecuona, druhý nakažený jezdec MotoGP po slavném Valentinu Rossim, je v pořadí královské kubatury MS sedmnáctý. Další testy rozhodnou, zda bude moci odletět do Portugalska na závěrečnou Grand Prix sezony v Portimau.

ČTK

Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.