Rubriky:

Motocykly

Podmol vkročil čtvrtým místem do MS ve freestyle motokrosu

8. března 2015 10:33 - Berlín

Libor Podmol zahájil nový ročník mistrovství světa ve freestyle motokrosu čtvrtým místem v Berlíně. Petr Pilát skončil pátý a Filip Podmol osmý. V pátek i v sobotu se z triumfu v O2 areně mohl těšit Maikel Melero ze Španělska, který je v čele seriálu.

 

David Blažek

Libor Podmol není stále stoprocentně fit po prosincové operaci kotníku, proto měl za cíl na úvod šampionátu hlavně bodovat a udržet se v kontaktu s hlavními favority.

„Čtvrté místo považuji za úspěch. Sám vím, že mám v zásobě ještě dva tři triky, s kterými budu moct zase útočit na první pozice. Ale ještě je brzy, po zranění nejsem tam, kde bych chtěl být," uvedl Podmol, který chce navázat na titul z roku 2010.

Třicetiletý český motokrosař se nyní přesune do Španělska, kde bude trénovat. Další díl MS ho čeká 20. a 21. března v Krakově.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Motocykly

Filtr článků - Motocykly


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.