Rubriky:

Rallye

Živě

Posedlí Dakarem. Tvrdohlavé palice razí za dobrodružstvím pod přísným dohledem

17. listopadu 2018 09:18 - Praha

Posedlí Dakarem. S tímto názvem vyrazí besedovat za fanoušky do kinosálů v českých městech pilot kamionu Martin Macík mladší a motocyklista Jan Brabec. Členové týmu Big Shock Racing mají mnoho společného. Třeba tvrdou hlavu. A také rodinnou podporu, protože za lednovým dobrodružstvím na Rallye Dakar oba vyrazí znovu v doprovodu svých otců. V přiloženém videu se můžete podívat na reportáž, co s tatínky zažívají a co na sebe navzájem práskli.

Sport.cz, Big Shock Racing

Martin Macík starší čtvrtou příčkou dodnes drží nejlepší české umístění na Dakaru v Jižní Americe. Je šéfem týmu, zatímco Libor Brabec mechanikem.

„Tolik dobrodružství si s tátou jen tak někdo neužije," usmívá se Martin Macík mladší. „Tatík je neskutečný dříč. Zase mi bude na Dakaru šroubovat motorku, nikomu jinému bych ji nesvěřil," kření se i Jan Brabec.

Více v naší reportáži.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Rallye

Filtr článků - Rallye


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.