Odložilík vyhrál Rallye Jeseníky a je celkově druhý v MČR

JESENÍK

Vítězem osmého podniku mistrovství České republiky v jednodenních automobilových soutěžích Rallye Jeseníky se stal Roman Odložilík. Pilot vozu Peugeot 207 S2000 si tak zajistil druhé místo v konečném pořadí šampionátu. Už jistý mistr Josef Peták se v soutěži nepředstavil.

Odložilík, který kraloval i předešlé pačejovské sprintrallye, v sobotu vyhrál všech devět rychlostních zkoušek a druhého Jaroslava Orsáka s produkčním mitsubishi porazil o 35 vteřin. Třetí místo obsadil Martin Semerád, jehož otec Josef rallye po technických problémech nedokončil a přišel o šanci bojovat s Odložilíkem o druhé místo v mistrovství.

Závěrečným podnikem MČR bude Würth Partr rallye Vsetín, která se uskuteční 25. října.