Odložilík zakončil MČR ve sprintrallye třetím vítězstvím za sebou

VSETÍN

Roman Odložilík na peugeotu vyhrál osmý díl mistrovství republiky ve sprintrallye ve Vsetíně a sezónu zakončil třetím vítězstvím za sebou. Sobotní triumf už nemohl změnit nic na jeho druhé příčce v celkovém pořadí.

Mistrovský titul získal už začátkem září v Pačejově Josef Peták, který se závěrečných dvou dílů MČR nezúčastnil.

Odložilík vyhrál sobotní vsetínskou rallye s náskokem 33 sekund před Janem Jelínkem s mitsubishi. Třetí Josef Semerád také s lancerem ztratil už více než minutu.

Vsetínská rallye - neoficiální výsledky:
1. R. Odložilík, Tureček (Peugeot 207 S2000) 42:08,2, 2. Jelínek, Kotěna -32,9, 3. J. Semerád, Niemetz -1:05,4, 4. Michalík, Orava (všichni Mitsubishi Lancer EVO IX) -1:14,4, 5. Tlusťák, Škaloud (Citroën C2 S1600) -1:16,7, 6. Ducháček, Dufek (Mitsubishi Lancer EVO IX) -1:19,7.