Kopecký obsadil třetí místo v maďarské rallye Szombathely

25. června 2006 11:49 - BUDAPEŠŤ

Český automobilový jezdec Jan Kopecký obsadil třetí místo na Rallye Szombathely, která se v Maďarsku konala v pátek a v sobotu. Účastník vybraných soutěží mistrovství světa nestačil jen na dvojici domácích závodníků Jánose Tótha a Balázse Benika, na které ztratil v průběhu dvou dnů jen několik vteřin.

Škoda Motorsport

Pro Kopeckého, startujícího s vozem Škoda Fabia WRC, byl start na maďarské šotolinové soutěži přípravou na Finskou rallye, kde se také představí na nezpevněném povrchu. Člen Czech Rally Teamu Škoda-Kopecký vyhrál šest z 13 rychlostních zkoušek a byl nejrychlejší v druhé etapě. Od vítězného Tótha jej nakonec dělilo pět vteřin.