Živě

Australský basketbalista Baynes uklouznul v koupelně a na OH dohrál

30. července 2021 05:00 - Tokio

Pro australského basketbalistu Arona Baynese olympijský turnaj předčasně skončil kvůli uklouznutí v koupelně. Hráč Toronta Raptors má poraněná záda a musel vyhledat lékařskou pomoc v nemocnici.

 

Charlie Neibergall, ČTK/AP

Čtyřiatřicetiletý Baynes si při pádu zhoršil zranění, které utrpěl ve středečním utkání s Itálií. Podle předsedy australského olympijského výboru Iana Chestermana bude rekonvalescence vítěze NBA se San Antoniem z roku 2014 trvat několik týdnů.

Pro Austrálii je zranění někdejšího hráče Detroitu, Bostonu nebo Phoenixu citelnou ztrátou. Australané zatím vyhráli oba zápasy ve skupině a v Tokiu by rádi ukončili čekání na olympijskou medaili. Jejich nejlepšími výsledky jsou čtyři čtvrtá místa.

ČTK

Časová osa: Letní olympijské hry 2021 v Tokiu

Filtr článků - LOH 2021


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.

Podsekce:

     
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Medaile

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..