Rubriky:

Atletika

Špotákové se narodil druhý syn

15. července 2018 14:40 - Praha

Světová rekordmanka v hodu oštěpem Barbora Špotáková je od soboty dvojnásobnou matkou. Olympijská vítězka a mistryně světa přivedla v hořovické porodnici na svět druhého syna. S přítelem Lukášem Novotným, s kterým už mají pětiletého Janka, mu dali jméno Darek.

 

Český atletický svaz

"Syn je zdravý a všichni jsme v pořádku," vzkázala sedmatřicetiletá Špotáková prostřednictvím atletického svazu. "Termín jsem měla dvanáctého července, ale Darek si asi chtěl počkat na den narozenin Karla Gotta," doplnila.

Už v průběhu těhotenství avizovala, že se hodlá k atletice vrátit. Chce se připravit na sezónu 2019 a hlavním cílem pro ni zůstávají olympijské hry 2020 v Tokiu. "K tréninku jako takovému se budu vracet na podzim," přiblížila dvojnásobná olympijská šampiónka.

ČTK

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.