Rubriky:

Atletika

Jet bez přítele? Česká atletická hvězda Ogrodníková byla nervózní. Ale úspěšný pár našel řešení

6. srpna 2018 18:57 - Praha/Berlín

Maximální podporu bude mít Nikola Ogrodníková v dějišti mistrovství Evropy. I když její partner a bývalý mistr světa v hodu oštěpem Vítězslav Veselý musel kvůli nemoci svůj start odříct, nakonec do Berlína dorazí jako fanoušek a poradce, jak česká oštěpařská kometa prozradila v následujícím videu.

Sport.cz

„Byla jsem trochu nervózní, když to vypadalo, že nepojede. Přece jen mě zná, řešíme spolu technické věci,“ přiznává jedna z medailových adeptek. Nakonec ale oštěpařský pár našel řešení.

„Na poslední chvíli se nám povedlo sehnat lístky a Víťa přijede, tak to bude bez problémů,“ kvituje Ogrodníková, jíž kvalifikace čeká ve čtvrtek, případné finále o den později.

jab, sob, Sport.cz

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.