Rubriky:

Atletika

Živě

Sprinterská hvězda Felixová je poprvé maminkou

20. prosince 2018 19:19 - New York

Hvězdná americká atletka Allyson Felixová se poprvé stala matkou. Třiatřicetiletá majitelka šesti zlatých a tří stříbrných olympijských medailí porodila dceru Camryn. Na svět ji přivedla již 28. listopadu, kvůli zdravotním komplikacím ale zveřejnila radostnou událost až nyní. Camryn je dosud na jednotce intenzivní péče pro novorozence, ale její stav není vážný.

 

ČAS - Aleš Gräf

"Je neuvěřitelné, jak rychle se člověku změní priority. V té chvíli jsem se starala jedině o to, aby moje dcera byla v pořádku. Nezajímalo mě, jestli ještě někdy budu běhat. Jen jsem se modlila, aby byla OK. Už se jí ale daří dobře a jsem za to vděčná," napsala Felixová pro ESPN.

Nejúspěšnější atletka olympijské historie se každopádně pokusí k závodění vrátit a v Tokiu 2020 se může představit na své páté olympiádě. Vedle devíti medailí z předchozích her má ve sbírce také 16 cenných kovů z mistrovství světa, z toho jedenáct zlatých. Získala je na tratích 200 a 400 metrů a ve sprinterských štafetách.

ČTK

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.