Živě

Šílený Superman: V cíli jsem viděl matku, tak jsem po ní skočil

14. května 2019 10:54 - Arkansas/Praha

Chtěl vyhrát, a tak cílem proletěl jako Superman. Pěkně po hlavě. Jen přistání bylo na rozdíl od filmového hrdiny hodně tvrdé. Infinite Tucker ležel na dráze a rozdýchával divokou koncovku závodu na 400 metrů překážek. Nakonec vyhrál, když porazil týmového kolegu Roberta Granta. Podívat se na vše můžete na přiloženém videu.

Video již není dostupné

sntv

Závěrečných sto metrů závodu, šlo se do finiše. Tucker se rval o výhru se svým oddílovým kolegou bok po boku. Dobře věděl, že pro výhru musí udělat něco bláznivého. Mladík se proto rozhodl skočit po hlavě, aby proťal cílovou metu jako první. A povedlo se.

„Zavřel jsem oči a v cíli jsem viděl svou matku. Tak jsem skočil, abych ji objal," vykládal atlet, co jej vedlo k šílené koncovce závodu. Odmítal, že by to bylo kvůli tomu, že před rokem skončil na stejném závodě druhý.

„Já i moji parťáci z týmu Texas A&M jsme pracovali stejně tvrdě, abychom tady mohli závodit a všichni jsme udělali maximum, abychom skončili co nejlépe," dodal.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.