Rubriky:

Atletika

Olympijské medaile nemá, sexy závodnice přesto dostala fanoušky do varu

18. května 2020 13:35 - Asunción/Praha

Je krásná a dovede fanoušky dostat do varu. Nic na tom nemění, že kariéra paraguayské oštěpařky Leryn Francové už skončila. Bývalá soupeřka české hvězdy Barbory Špotákové dál sportuje a baví příznivce. Během pandemie koronaviru fanoušky potěšila na sociálních sítích videem, jak se udržovat i v karanténě ve sportovní formě. Naposledy se pak vystavila rovnou v plavkách se vzkazem, že si užívá nádherný den.

 

Profimedia.cz

Úspěch z velké akce jí ve sbírce schází. Rodačka z Asuncionu, které je už je osmatřicet, startovala třikrát na olympiádě a medaile brala na jihoamerickém atletickém šampionátu, o fanoušky ale nemá nouzi. Možná i proto, že se stejně jako v minulosti nebojí ukázat fandům ladné křivky svého vysportovaného těla.

Naposledy třeba pilovala cvičení, jak udržet rovnováhu a bylo se na co dívat. Na sociálních sítích sleduje závodnici i po kariéře skoro čtyři sta tisíc fanoušků.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.