Rubriky:

Atletika

Isinbajevová se vrátila vítězstvím a nejlepším výkonem sezóny

6. února 2011 16:38 - MOSKVA

Ruská tyčkařská hvězda Jelena Isinbajevová se vrátila k závodům po jedenáctiměsíční pauze vítězstvím na mítinku Ruská zima v Moskvě v nejlepším výkonu roku 481 cm. Prvenství v neděli v ruské metropoli vybojoval také český překážkář Petr Svoboda, který vyhrál závod na 60 metrů za 7,58 sekundy. Druhého Rusa Konstantina Šabanova porazil o desetinu sekundy.

 

Dominique Favre, ČTK/AP

Dvojnásobná olympijská vítězka a světová rekordmanka Isinbajevová v loňském roce vynechala celou letní sezonu po nezdaru na halovém mistrovství světa v Dauhá. V Moskvě se dnes představila opět jako někdejší suverénka.

Druhou Světlanu Feofanovovou porazila o 25 centimetrů. O třetí místo se podělily výkonem 456 cm, který předvedla i Feofanovová, další Ruska Alexandra Kirjašovová a česká atletka Jiřina Ptáčníková.

ČTK

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.