Rubriky:

Atletika

ME atletických družstev bude místo Minsku v Chorzówě

17. listopadu 2020 17:28 - Praha

Mistrovství Evropy atletických družstev se v příštím roce uskuteční v Chorzówě, který byl dnes vybrán za náhradní dějiště poté, co se pořadatelství z technických důvodů vzdala běloruská metropole Minsk.

 

Vlastimil Vacek, Právo

V Polsku se závodilo i předloni, kdy v Bydhošti zvítězil domácí výběr. Poláci tak po premiérovém triumfu budou mít domácí výhodu i při obhajobě. Jejich soupeři budou 19. a 20. června Francie, Německo, Británie, Itálie, Španělsko, Ukrajina a jako nováček superligy Portugalsko.

Světová atletika spustila internetové vzdělávání pro všechny

Čeští atleti budou o návrat mezi elitu usilovat v Kluži. Rumunské město bude hostit první ligu, v níž se vedle české reprezentace představí také Švédsko, Řecko, Finsko, Švýcarsko, Norsko, Nizozemsko, Belgie, Turecko, Irsko, Estonsko, Bělorusko a domácí tým.

Druhou ligu uspořádá bulharská Stara Zagora a třetí Nikósie.

ČTK

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.