Rubriky:

Atletika

Atleti přišli kvůli covidu o halový mítink v New Yorku

25. prosince 2020 18:18 - New York

Tradiční halový atletický mítink Millrose Games v New Yorku se v únoru neuskuteční. Pořadatelé jeho 114. ročník zrušili kvůli nejisté situaci spojené s pandemií nemoci covid-19.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Millrose Games byly zařazeny mezi šestici nejvýznamnějších mítinků mezinárodní halové sezony. Série začne 29. ledna v Karlsruhe, dalšími zastávkami budou Boston (6. února), Liévin (9. února), Toruň (17. února) a Madrid (24. února). V New Yorku se mělo závodit 13. února.

"Zrušení tohoto ikonického mítinku bylo velmi obtížným rozhodnutím, ale ve světle současné zdravotní situace nezbytným. Příští ročník Millrose Games se tak uskuteční 12. února 2022," prohlásil ředitel mítinku Ray Flynn.

Atleti se na MS 2022 mohou dostat přes stejné limity jako na OH

ČTK

Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.