Živě

OBRAZEM: Krása v Sopotech! Rosolová, Svobodová, exotické typy i pořádný kus ženské

12. března 2014 13:33 - Sopoty

Obrazem se ještě vraťme k atletickému mistrovství světa v hale. I v Sopotech to byla přehlídka supervýkonů. Vedle rychlosti, vytrvalosti i síly ale byla k vidění tradičně také pořádná porce ženské krásy.

 

Jan Kucharčík

V obrazové galerii vám nabízíme pohled na šampiónky i na poražené. Ale medaile v tomto případě nejsou podstatné. Do přehlídky jsme nasadili i dvě české zástupkyně. Jakpak ve vašem hlasování obstojí Denisa Rosová a Jiřina Svobodová, proti nimž stojí třeba i exotické typy žen.

A když jde o atletiku, tak nemůžeme vynechat i ty oplácanější. Královna sportů je prostě pro všechny, a tak v galerii vedle tintítek nechybí ani opravdu pořádný kus ženské - Valerie Adamsová, zlatá koulařka z Nového Zélandu.

vap, Sport.cz

Která z atletek startujících v Sopotech se vám líbí nejvíce?


Časová osa: Atletika

Filtr článků - Atletika


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.