Draze zaplacená legrace! Hráč vtipkoval o koronaviru, teď byl pozitivně testován

12. března 2020 09:02 - Utah/Praha

Na pondělní tiskové konferenci si dělal legraci z nebezpečného koronaviru a naschvál osahával mikrofony žurnalistů v tiskovém centru. Francouzský basketbalista Utahu Jazz Rudy Gobert se o necelých osmačtyřicet hodin poté podrobil testu, který u něj odhalil pozitivní nález na nemoc Covid-19. NBA kvůli tomu pozastavila sezonu.

 

Russell Isabella, Reuters

Centr Utahu Jazz Gobert po pondělním utkání proti Torontu Raptors nastoupil před novináře, zodpověděl jejich dotazy a když se chystal k odchodu zpět do kabiny, neodpustil si žert na téma hrozby nového koronaviru.

Sedmadvacetiletý francouzský reprezentant naznačoval, že se chystá dotknout všech mikrofonů na stole před ním. Nejspíš se mu zdálo, že se mu vtípek natolik vydařil, že se nakonec všech mikrofonů skutečně dotkl. Gobert tím reagoval na to, že reportéři měli kvůli hrozbě nemoci zákaz vstupu do šaten týmů a chtěl nejspíš ukázat, že se koronaviru nebojí.

Jenže následující dva dny se Gobert podle zámořských sportovních serverů necítil dobře. Před středečním zápasem proti Oklahomě podstoupil test na koronavirus, který byl pozitivní a NBA na základě toho odložila všechna utkání.

Basketbalová NBA kvůli koronaviru u hráče Utahu přerušila sezonu

Utah jméno nakaženého hráče nepotvrdil. Podle neoficiálních informací je jím ale skutečně Gobert. Klub v prohlášení uvedl, že jeden z basketbalistů onemocněl a vyšetření nepotvrdila chřipku. Po dohodě s NBA se Utah rozhodl hráče testovat na Covid-19 a předběžný výsledek testu byl pozitivní.

pb, Sport.cz

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: