Basketbalista Milwaukee za půl dne v rádiu vybral pět milionů

23. května 2020 11:55 - Praha

Jedenáct hodin v kuse strávil basketbalista Milwaukee Pat Connaughton moderováním v rádiu. Na dobročinné účely díky tomu vybral 205 859 dolarů (přes pět milionů korun). Sumu rozdělil mezi dvě potravinové banky a vlastní nadaci With Us, která pomáhá dětem sportovat.

 

Profimedia.cz

Connaughtonovými hosty v rozhlasovém pořadu byli i někteří spoluhráči v čele s hlavní hvězdou Milwaukee Jannisem Adetokunbem, trenér Mike Budenholzer, generální manažer Jon Horst a jeden z majitelů Bucks Marc Lasry.

Sedmadvacetiletý hráč vyzpovídal i členy týmu amerického fotbalu Green Bay Packers či baseballisty Milwaukee Brewers.

Basketbalová legenda Ewing je kvůli koronaviru v nemocnici

Právě basketbalisté Milwaukee vládli NBA před březnovým přerušením sezony kvůli pandemii koronaviru. V 65 zápasech tým vybojoval 53 vítězství, o pokračování ročníku se jedná. Connaughton do Milwaukee přišel loni po třech letech strávených v Portlandu.

V sezoně na sebe upozornil i účastí v soutěži smečařů při únorové Utkání hvězd, v níž skončil třetí.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: