Rubriky:

Basketbal

Gasol pojmenoval prvorozenou dceru po Gianně Bryantové

14. září 2020 18:28 - Los Angeles

Španělský basketbalista Pau Gasol uctil památku svého bývalého spoluhráče a přítele Kobeho Bryanta tím, že pojmenoval svou prvorozenou dceru po jeho dceři Gianně. Bryant zahynul letos v lednu s třináctiletou Giannou a dalšími sedmi lidmi při nehodě vrtulníku.

 

Twitter@thehill

Čtyřicetiletý Gasol oznámil narození dcery na instagramu společně s informací, že děvčátku dali s manželkou jméno Elisabet Gianna. "Tohle je moje kmotřenka," napsala k tomu vdova po Bryantovi Vanessa. "Milujeme tě. Budeš pro naši Ellie Giannu tou nejlepší kmotrou," reagoval Gasol.

S Bryantem působil Gasol v letech 2008-2014 v Los Angeles Lakers a dvakrát společně dosáhli na titul v NBA. Bývalý mistr světa a trojnásobný mistr Evropy hrál naposledy loni v Milwaukee, aktuálně smlouvu nikde nemá.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.