Rubriky:

Basketbal

Milwaukee získalo Holidaye z New Orleans za dva jiné rozehrávače

17. listopadu 2020 09:14 - Milwaukee

Basketbalisty Milwaukee posílí rozehrávač Jrue Holiday. Nejlepší tým základní části uplynulého ročníku NBA získal podle amerických médií třicetiletého basketbalistu z New Orleans výměnou za jiné zkušené rozehrávače Erica Bledsoea a George Hilla.

 

Twitter

Holiday letos obdržel v zámořské lize cenu pro nejlepšího spoluhráče. V New Orleans odehrál sedmou sezonu, předtím strávil čtyři roky ve Philadelphii. V NBA má na kontě 713 zápasů s průměrem 15,9 bodu.

Stejně starý Bledsoe opouští Milwaukee po třech sezonách, předtím nastupoval za Los Angeles Clippers a Phoenix. V lize má průměr 14,2 bodu na zápas.

Čtyřiatřicetiletý Hill měl v uplynulé sezoně nejvyšší úspěšnost střelby za tři body v soutěži (46 procent). V NBA již oblékal také dres San Antonia, Indiany, Utahu, Sacramenta a Clevelandu.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.