Rubriky:

Basketbal

Basketbalisté přišli kvůli covidu o Utkání hvězd NBL

23. prosince 2020 12:50 - Praha

Utkání hvězd mužské basketbalové ligy NBL se 30. prosince neuskuteční. Asociace ligových klubů (ALK) tradiční exhibici naplánovanou do Ústí nad Labem odložila kvůli zhoršené pandemické situaci v zemi. O náhradním termínu se bude jednat.

 

Šváb Nymburk/David Basketbal ERA, ČTK

"Vzhledem k tomu, že v Ústí by se setkali zástupci všech dvanácti ligových celků na jednom místě, vedení soutěže i s ohledem na zdárné pokračování ligy a při vědomí společenské zodpovědnosti přistoupilo k tomuto nesnadnému rozhodnutí," uvedla ALK v prohlášení.

Na severu Čech se mělo utkání mezi týmy "Mazáků" a "Mladých pušek" hrát před virtuálními fanoušky. Vedení NBL chystalo technologickou novinku a o diváckou kulisu se v prázdné hale Slunety měla postarat LED obrazovka o rozměrech 30x5 metrů. V "hledišti" měli být fanoušci snímaní ze svých domovů webovými kamerami.

Byly už známé i základní pětky. Kapitán Mazáků Šimon Ježek si do ní vybral děčínského spoluhráče Ondřeje Šišku, ústeckého Lamba Autreyho, brněnského Jakuba Krakoviče a kolínského Jiřího Jelínka. Šéf "Mladých pušek" Ondřej Sehnal z pražského USK zvolil spoluhráče Patricka Samouru, Matěje Svobodu ze Svitav, Šimona Puršla z Brna a Haydena Daltona z Nymburka.

ČTK

Časová osa: Basketbal

Filtr článků - Basketbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.