Rubriky:

Odjinud

Přes tisíc pět set schodů za deset minut? Pro vítěze výběhu na Empire State Building žádný problém!

18. května 2019 16:00 - New York/Praha

Polák Piotr Lobodzinski vyhrál závod v běhu na vrchol newyorské Empire State Building v čase pouhých 10 minut a 6 vteřin. Porazil více než 200 účastníků. Mezi ženami zvítězila Australanka Suzy Walshamová, která se do historie zapsala svým už desátým newyorským triumfem.

Reuters

Závod zahrnoval 86 poschodí, celkem neuvěřitelných 1576 schodů. Každoroční výběh na Empire State Bulding se letos konal už po dvaačtyřicáté. Jeho výtěžek jde vždy na charitativní účely spojené s lidmi se zdravotním postižením.

Výtěžek z letošního ročníku putoval nadaci Challenged Athletes Foundation, která pomáhá zajišťovat finance na speciální sportovní vybavení, atletický trénink a mentoring pro lidi s fyzickým hendikepem.

bak, Sport.cz

Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2021 únor 2021 březen 2021 duben 2021 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce