Rubriky:

Biatlon

Dahlmeierová zahájila sezonu druhým místem v IBU Cupu

13. prosince 2018 14:34 - Ridanna

Německá biatlonová hvězda Laura Dahlmeierová vstoupila do sezony druhým místem v dnešním závodě smíšených dvojic v Ridanně. S partnerem Romanem Reesem nestačili v IBU Cupu pouze na ruskou dvojici. Pětadvacetiletá dvojnásobná olympijská vítězka se na start závodu postavila poprvé od března.

 

Český biatlon, Petr Slavík

Dahlmeierová minula celkem pětkrát, ale na trestné kolo nemusela. Vítězní Rusové Anastasija Morozovová a Sergej Korastyljov byli nakonec o dvě sekundy rychlejší. Česká dvojice Anna Tkadlecová, Milan Žemlička obsadila 10. místo.

Dahlmeierová musela na podzim kvůli opakovaným a vleklým infekcím přerušit přípravu. Znovu trénovat začala teprve v listopadu a manko je stále znát. Je pravděpodobné, že do Světového poháru držitelka rekordních pěti zlatých medailí z loňského MS v Hochfilzenu naskočí až po Novém roce. V Ridanně už závodit nebude.

ČTK

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.