Rubriky:

Biatlon

Dahlmeierová zahájila sezonu druhým místem v IBU Cupu

13. prosince 2018 14:34 - Ridanna

Německá biatlonová hvězda Laura Dahlmeierová vstoupila do sezony druhým místem v dnešním závodě smíšených dvojic v Ridanně. S partnerem Romanem Reesem nestačili v IBU Cupu pouze na ruskou dvojici. Pětadvacetiletá dvojnásobná olympijská vítězka se na start závodu postavila poprvé od března.

 

Český biatlon, Petr Slavík

Dahlmeierová minula celkem pětkrát, ale na trestné kolo nemusela. Vítězní Rusové Anastasija Morozovová a Sergej Korastyljov byli nakonec o dvě sekundy rychlejší. Česká dvojice Anna Tkadlecová, Milan Žemlička obsadila 10. místo.

Dahlmeierová musela na podzim kvůli opakovaným a vleklým infekcím přerušit přípravu. Znovu trénovat začala teprve v listopadu a manko je stále znát. Je pravděpodobné, že do Světového poháru držitelka rekordních pěti zlatých medailí z loňského MS v Hochfilzenu naskočí až po Novém roce. V Ridanně už závodit nebude.

ČTK

ČT sport Ruhpolding - štafeta mužů 4x7,5 km dnes 14:15
20200118T14:15:00+0100
Ruhpolding - štafeta mužů 4x7,5 km
Ruhpolding - štafeta mužů 4x7,5 km
Ruhpolding - štafeta mužů 4x7,5 km

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.