Rubriky:

Biatlon

Tvrdá příprava na novou sezonu. Pád v plné rychlosti vzala slovenská biatlonistka s humorem

26. července 2019 14:28 - Ruhpolding/Praha

Příprava na sezonu je u biatlonistů tvrdá a často se bohužel neobejde bez pádů. Jeden takový zažila v minulých dnech i slovenská biatlonistka Ivona Fialková, která se při sprintu v rámci tréninku na kolečkových lyžích nepříjemným způsobem v plné rychlosti poroučela k zemi.

 

Instagram: Ivona Fialková (story)

Ivona Fialková se v rámci letní přípravy „utkala" ve sprintu se starší sestrou Paulinou. Jejich pomyslný závod ale skončil pádem Ivony. Ta však následně ukázala smysl pro humor a video, na kterém je celá situace zachycena, umístila na svůj instagramový účet. Ke všemu připsala pouze „rychleji, rychleji, rychleji".

Fanoušky pak Slovenka uklidnila, že k vážnějšímu zranění nedošlo - na fotografii, kterou zveřejnila v tzv. stories, je vidět, že pád odnesly hlavně dlaně, které byly pod roztrženými rukavicemi rozbité.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Faster, faster, faster...🙄 . . . #biathlon #ruhpolding #summertraining #sprint #falldown #fialky

Příspěvek sdílený Ivona Fialková (@ivka.fialkova),Čec 24, 2019 v 11:14 PDT

Z odřenin má ale Slovenka dost času se vzpamatovat. První zastávka SP nové sezony je totiž naplánována až na konec listopadu, kdy startují závody ve švédském Östersundu.

Toto jsou následky pádu slovenské biatlonistky.

Instagram: Ivona Fialková (story)

Obě sestry se budou v nadcházející sezoně jistě chtít předvést a vylepšit svá umístění z předchozí sezony, v níž zejména Paulina zářila. Starší ze sester Fialkových se loni umístila na konečné 6. příčce v celkovém hodnocení. Ivona Fialková pak skončila 69.

bak, Sport.cz

Časová osa: Biatlon

Filtr článků - Biatlon