Rubriky:

Biatlon

To je fofr. Slunící se biatlonová královna odhalila, čím se také baví

23. dubna 2020 19:17 - Anterselva

Alpské slunce vyzývá k opalovačce, Dorothea Wiererová je stále ve fázi odpočinku po náročné a hlavně úspěšné sezoně. Jako čerstvá vítězka Světového poháru v biatlonu má ale také plné ruce práce s tím, co nestíhá v průběhu zimy. Na sítě teď umístila video s hromadou čerstvě podepsaných kartiček, o které si její příznivci píšou.

 

https://twitter.com/wonderdorofan?lang=cs

V Anterselvě a okolí vládne krásné jaro se spoustou slunce, které italská biatlonová královna při každé příležitosti v minulých dnech využívala a pokračuje v tom.

Tentokrát na sítích ukázala i doplňkovou činnost. „Tohle trvá dlouho," posteskla si u videa, kde fofrem sází podpis za podpisem. Výsledkem je pořádná hromádka pro fandy připravených fotografií. Ale slunění má navrch.

https://www.facebook.com/DoroWierer/videos/842739862866496/

Sem tam k tomu drobná tréninková aktivita, sem tam také komerční akce, také nějaké to kilo navíc, jak sama přiznala. Ale na figuře, kterou vystavuje paprskům to zdá se moc patrné není.

https://www.facebook.com/DoroWierer/videos/217452529351143/

Ve vzduchu ale také stále zůstávají její slova o tom, že se po sezoně cítí unavená a s tím spojené úvahy o možném konci kariéry.

Nicméně vše napovídá, že biatlonistka, která před pár dny slavila třicetiny, je nakloněna pokračování až do olympiády v Pekingu. Přiznává, že příští dva roky je více méně ochotná vyhradit pro sport. „Ale pouze se skupinou, která nás přivedla k vítězství," jakoby jen naznačovala nespecifikované pnutí kolem národního týmu pro Gazzetta dello Sport.

Dorothea Wiererová při letošním SP v Novém Městě na Moravě.

Vlastimil Vacek, Právo

vap, Sport.cz

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.