Rubriky:

Biatlon

Sem už nevkročím, slibovala si Koukalová. Ale znovu nasadila lyže, vzala zbraň!

1. září 2020 08:17 - Praha

Připisuje si úplně novou zkušenost. Ale ve starém známém prostředí, kde prožívala peklo i krásné chvíle. Gabriela Koukalová, kdysi česká biatlonová královna, dostala roli v seriálu Sestřičky Modrý kód. Je to její první větší herecká šance.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Na konci srpna se při tom vrátila do míst, na která už dávno chtěla zapomenout. Do tréninkového centra v Jablonci nad Nisou. Znovu nasadila lyže, do rukou vzala zbraň.

„Tady jsem zažila spoustu těžkých i hezkých chvil. Od dvou let jsem se tu učila lyžovat. Jen co jsem se naučila chodit, naši mě tu zkoumali, jestli jsem vhodný adept na lyžování. Před třemi lety jsem si řekla, že sem už nevkročím. Je to poprvé, co jsem se sem dostala od konce kariéry," řekla Koukalová v pořadu Showtime na TV Prima.

https://www.facebook.com/GabrielaKoukalova/posts/2674393356132780

Hraje samu sebe v čase své aktivní kariéry, zažívá premiérovou trošku větší hereckou zkušenost. A vůbec první s dialogy.

Letní biatlonové tituly ve stíhačce získali Krčmář a Charvátová

Libovala si, jak je to zajímavá záležitost s tím, že kdyby přišla nějaká další nabídka, asi by ji neodmítla.

Její sportovní příběh je inspirací tvůrcům Sestřiček pro vznik postavy Andy, mladé biatlonistky, jejíž představitelkou je patnáctiletá Amélie Pokorná. Pro scény na lyžích ji chystala další postava známá ze světové biatlonové scény - Michal Šlesingr.

vap, Sport.cz

ČT sport Kontiolahti - štafeta žen 4x6 km probíhá
20201205T15:15:00+0100
Kontiolahti - štafeta žen 4x6 km
Kontiolahti - štafeta žen 4x6 km
Kontiolahti - štafeta žen 4x6 km
ČT sport Kontiolahti - stíhačka mužů na 12,5 km konec
20201205T13:20:00+0100
Kontiolahti - stíhačka mužů na 12,5 km
Kontiolahti - stíhačka mužů na 12,5 km
Kontiolahti - stíhačka mužů na 12,5 km

Časová osa: Biatlon

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.