Rubriky:

Biatlon

Konec biatlonové lásky. Už nejsme pár, potvrdila olympijská vítězka

1. prosince 2020 09:29 - Kontiolahti/Praha

Ve světě biatlonu platili za jeden z nejznámějších párů. Jenže to už je minulost. Aktuálně vedoucí žena Světového poháru Hanna Öbergová a její kolega ze švédské mužské reprezentace Jesper Nelin se rozešli.

 

Instagram Hany Öbergové

„Jsme ale pořád přátelé, není v tom žádný problém," svěřila se švédskému listu Expressen Öbergová, která se po dvou závodech nové sezony propracovala do vedení celkového pořadí seriálu.

„Skončilo to mezi námi už v létě. Ale není v tom žádný problém, jsme dál kamarádi," potvrdil stejnému deníku Nelin.

Švédský biatlonista Jesper Nelin na archivním snímku z olympijských her v Pchjongčchangu.

Profimedia.cz

Olympijská vítězka a mistryně světa Öbergová vstoupila do nové sezony v Kontiolahti sedmým místem ve vytrvalostním závodě, když se před ní dostala dokonce i mladší sestra Elvira, která dojela čtvrtá, a další krajanky Johanna Skottheimová (3.) a Linn Perssonová (5.).

Český propadák. Davidová špatně střílela a dosáhla jen na čtyři body

Nedělní sprint už ale Hanna ve finském středisku jasně ovládla. To jejímu expartnerovi Nelinovi, s nímž dříve startovala i ve smíšených štafetách, se tolik nedařilo. Zaznamenal 32. a 28. místo.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Sportcz (@sport.cz_ig)

Sledujte Sport.cz také na Instagramu>>>

roj, Sport.cz

Časová osa: Biatlon

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.