Jsme si ty medaile ani neužili, stýskají si Koukalová a spol. A komandují Šlesingra

10. ledna 2017 13:49 - Ruhpolding

Báječný zážitek z vystoupení českých biatlonistů v Oberhofu stačili fanoušci i sami závodníci sotva vstřebat a už se musí soustředit na další štaci. Již ve středu totiž startuje program další zastávky Světového poháru v biatlonu mimořádně zaslíbeném Ruhpoldingu proslaveném fantastickou diváckou kulisou.

 

Jens Meyer, ČTK/AP

I díky úspěchům z minulého týdne se náročnost programu vstřebává českým závodníkům lépe. A jak vidno, i v místě další zastávky Světového poháru se našel čas na vtípky.

„Jsme si ty medaile ani pořádně neužili a už se zase valí na trénink. Boušku vstávat a makat!" komandují Koukalová a spol. stříbrného z čtvrtečního sprintu v Oberhofu Michala Šlesingra v komentáři pod fotkou na facebookové stránce českého biatlonu.

Úspěch je tou nejlepší motivací. ;) Čeští biatlonisté zdraví z Ruhpoldingu s cennými kovy z Oberhofu. Už zítra to opět vypukne! Držíte palce? #Gear360 #GalaxyS7edge

Zveřejnil(a) Samsung Česko a Slovensko dne 10. leden 2017

Komerční sdělení | Gabriela Koukalová s obřím bicepsem. Rozklikněte pro 360° foto.

České medaile z Oberhofu jsou na snímku na jednom stole a Koukalová si přitom líbá kašírovaný obří biceps. Šlesingr, přezdívaný Boušek, si zase zahrál na unaveného oslavence a opírá se zavřenýma očima hlavu o stůl s tradičním kameninovým korbelem v bezvládné ruce.

Jenže čas na odpočinek a blažené rozjímání nad medailemi je pryč. Muži už ve středu odstartují do štafetového závodu. Ve čtvrtek se pak o týmový úspěch pokusí ženy. Česká sestava se sice může pyšnit dvěma medailistkami z nedělního závodu s hromadným startem Gabrielou Soukalovou a Evoou Puskarčíkovou, jenže dvě další členky štafety vzbuzují trochu obavy.

Forma uzdravující se Veroniky Vítkové je zatím spíše neznámou. Trápící se Lucii Charvátovou ve čtvrtek nahradí juniorka Markéta Davidová, pro níž bude zvládnutí štafetového úseku velmi náročný úkol.

roj, Sport.cz

ME ve volejbale 2021

Mistrovství Evropy ve volejbale se letos hraje na území čtyř států - kromě Česka je to také Estonsko, Finsko a Polsko, kde se také 19. září rozhodne o všech medailistech. Česká reprezentace je ve skupině B a své zápasy hraje v Ostravě. Vítězství obhajují volejbalisté Srbska.