Rubriky:

Bojové sporty

Šokující K.O. Zápasník špatně mířil, poslal k zemi rozhodčího

29. listopadu 2018 13:05 - Bangkok/Praha

Můžete být pozorní, vše sledovat, někdy ale je vše jinak a vy se nestačíte divit. Své o tom ví jeden rozhodčí z thajského boxu, který se v Bangkoku poroučel nečekaně k zemi. Kop na hlavu neschytal soupeř, do cesty vymrštěné noze se postavila hlava sudího. A bylo hotovo, knokaut, který nikdo nečekal.

Celá hala a komentátoři se okamžitě přestali zajímat o oba bojovníky. V hlavní roli byl rozhodčí, který skončil na zemi, držel se za obličej a snažil se co nejrychleji dostat z ringu. Během chvíle se u něj objevil lékař, který začal zjišťovat následky střetu nártu s hlavou sudího.

Zápas touto šokující událostí skončil, protože čínský bojovník svým výkonem ukončil nejen rozhodčího, ale také thajského soupeře, který už dále nepokračoval. V jeden okamžik došlo vlastně ke dvojitému K.O.

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.