Bude boj! Pudilová zná soupeřku pro Prahu. Potká se s nebezpečnou Američankou

12. prosince 2018 13:26 - Praha

Jméno odtajněno, může se tipovat, jak to dopadne. Lucie Pudilová se 23. února na premiérovém galavečeru UFC v Praze potká v kleci s Liz Carmoucheovou. „Strašně se těším, před domácím publikem to bude něco extra, nepředstavovala jsem si, že by se tohle mohlo stát," přiznala čtyřiadvacetiletá zápasnice z Příbrami.

 

twitter.com/ufc

Před týdnem ještě neznala tvář soupeřky. Dnes se vše změnilo. Češka bude v kleci bojovat s Američankou. Utkají se v muší váze do 57 kilo. "A je to venku. Bude boj," napsal na Facebook Pudilové trenér Ladislav Erdélyi.

Pudilová má v MMA osm výher a tři porážky. V UFC, nejprestižnější organizaci, má skóre 2:2. Carmoucheová je o deset let starší a má bilanci dvanáct výher a šest porážek. V minulosti působila i v armádě.

V UFC má za sebou osm zápasů, drží si vyrovnanou bilanci 4:4. Američanka se ve své kariéře v kleci potkala také s bývalou hvězdou MMA, v roce 2013 byla nad její síly Ronda Rouseyová. To svědčí o tom, jak zkušená a nebezpečná soupeřka přiletí do Prahy.

Lucie Pudilová zná soupeřku pro Prahu. UFC Fight Night

Pudilová měla poslední duel v září, v Dallasu sice prohrála, ale svým výkonem nadchla, až si vysloužila speciální odměnu ve výši padesáti tisíc dolarů za Zápas večera.

Američanka naposledy bojovala v červenci, když na ni na domácí půdě nestačila Jennifer Maioová, která prohrála po verdiktu rozhodčích na body.

„Lucka nechá v zápase vše, chce, aby na ni lidé byli hrdí," prohlásil už před pár dny kouč Erdélyi.

Lucie Pudilová se těší na UFC v Praze

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.