Rubriky:

Bojové sporty

Konec tréninku, jde se do akce! Ustojí slovenský raper rány českého zpěváka?

26. prosince 2018 11:13 - Praha

Žádné mikrofony v ruce, tentokrát nasadí Marpo a Rytmus boxerské rukavice. Jak dopadne pěstní souboj dvou zpěváků, muzikantů, kteří vkročí 27. prosince do ringu před vyprodanou O2 arenou? Čeká je šest kol po třech minutách.

Sport.cz

Favorit je daný, tak to vidí i sázkové kanceláře. Marpo má zápasové zkušenosti. Proti němu stojí nováček, kterému je přes čtyřicet. Rytmus si ale věří, chce vyhrát.

Jak vidí tento souboj zápasníci z jejich okolí, kteří také budou na galavečeru XFN bojovat?

Výzva pro Rytmuse

Jedenáct zápasů, devět ve stylu MMA a dva boxerské, to je bojové menu na programu tři dny po Štědrém dnu. Kdo nebude bitvy sledovat přímo v hale, může se uvelebit u televize.

Přímý přenos XFN 15 - Marpo vs Rytmus začíná na O2 TV Sport v 18:50 hodin. Součástí vysílání bude i studio moderátora Davida Sobiška, role experta se ujme šéftrenér pražského Penta Gymu Daniel Barták. Přenosem bude diváky provázet komentátor Michal Petrgál a také český MMA bojovník Viktor Pešta, který prošel nejprestižnější organizací světa UFC.

Válečník Marpo nechce být za blbce.

jab, lik, Sport.cz

Kdo vyhraje boxerský zápas v O2 areně?


Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.