Rubriky:

Bojové sporty

Živě

Strašidelný konec zápasu. Zápasník zíral, jak se mu zlomila noha do pravého úhlu

7. ledna 2019 15:00 - Praha

Děs! Jsou zranění, která nejsou vidět, ví o nich jen dotyčný. Jsou ale rány, zlomeniny, které neuniknou nikomu. Přesně tohle zažil v kleci zápasník MMA Jonathan King, který si zlomil pravou nohu v holeni takovým způsobem, že se mu otočila téměř o 90 stupňů, a to v zápase s Chrisem Williamsem. Video je jen pro otrlé.

Duel proběhl v Louisianě. Poté, co King kopl soupeře a snažil se dostat zpět do postoje, noha se mu podlomila a on skončil na zádech. V ten moment zůstali fanoušci v šoku, noha byla ohnuta téměř do pravého úhlu.

Zápas byl okamžitě v prvním kole ukončen, Američan samozřejmě nemohl pokračovat. Nyní by už měl být v pořádku. King je po operaci a podle lékařů se mu daří dobře. Kdy se vrátí tento bojovník zpět do klece, je ve hvězdách. Může být fyzicky v pořádku, otázkou je, co jeho hlava.

Podobnou situací si prošel také Anderson Silva v roce 2013, ten se vrátil po 13 měsících.

lik, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.